ZADASY WSPÓŁPRACY

Zasady współpracy z działem hurtowym spółki BRON.PL

1. Platforma hurtowa bron.pl jest wygodnym i nowoczesnym programem dającym możliwość składania przez klienta zamówień przez internet praktycznie o każdej porze dnia.

2. Z platformy do zamówień w dziale hurtowym mogą korzystać firmy które przeszły weryfikację i otrzymały indywidualny klucz logowania w postaci loginu i hasła.

3. Zamówienie składane przez platformę przechodzi przez dział weryfikacji i dopiero potwierdzenie z tego działu wysyłane na maila klienta jest podstawą do uznania zamówienia jako poprawne.

4. Spółka BRON.PL zastrzega sobie możliwość dokonywania zmian w zamówieniach oraz możliwość zmiany ilości towaru w zamówieniu na etapie pakowania w dziale wysyłkowym z przyczyn niezależnych na które nie ma wpływu. O zaistnieniu takiego faktu klient zostanie powiadomiony.

5. Do każdego zamówienia razem z towarem pakowana jest faktura, karty gwarancyjne oraz instrukcje obsługi do produktów.

6. Zamówienia realizowane są w ciągu 24 godzin. Możliwość otrzymania przesyłki na drugi dzień od dnia zamówienia zależy od godziny o której takie zamówienie wpłynie do panela zamówień platformy. Gwarancją zrealizowania zamówienia w ten sam dzień jest złożenie zamówienia do godziny 14-tej. W miarę możliwości staramy się realizować zamówienia w jak najkrótszym terminie starając się jak najszybciej dostarczyć do klienta towar na który jest zamówienie.

7. Realizacja zamówień następuję za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL, koszt przesyłki wynosi 15 zł. brutto dla paczki o wadze maksymalnej do 30 kg.

Z powodu specyfiki opakowań zbiorczych firma zastrzega sposób spakowania danego towaru w większą ilość kartonów, przede wszystkim z powodów obawy o towar i jego uszkodzenie w czasie transportu.

8. Zamówienia składane na platformie powinny być dokładnie przeanalizowane i składane jeden raz dziennie, nie łączymy zamówień złożonych na platformie w okresie czasowym dłuższym niż 20 minut.

9. Prosimy pamiętać w przypadku dostawy na inny adres jak istniejący na fakturze o powiadomieniu o tym fakcie w uwagach przed wysłaniem zamówienia.

10. Spółka bron.pl zastrzega sobie możliwość wycofania niektórych produktów ze sprzedaży.

11. Ceny produktów przedstawione na platformie są cenami brutto, wyrażone są w polskich złotych i zawierają podatek VAT.

12. Zamówienia składane na platformie hurtowej nie mogą być złożone na kwotę niższą niż 300 zł brutto.

13. Towar zamówiony i wysłany do Państwa nie podlega zwrotowi, chyba że wcześniej podczas składania zamówienia zostały uzgodnione inne zasady zakupu produktu. Towar zwracany powinien zostać dostarczony do firmy w stanie idealnym, opakowanie nie może nosić oznak zniszczenia a towar użytkowania. Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem, nie zwracamy w takim przypadkach także kosztów transportu.

14. Towar wysyłany do serwisu dostarczają Państwo na własny koszt, chyba że wcześniejsze uzgodnienia w związku z uszkodzeniem fabrycznym produktu lub niezgodnością zamawianego towaru z dostarczonym zostaną przedstawione i zatwierdzone przez osobę z działu hurtowego.

15. Spółka bron.pl zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu, zasad współpracy i przyznawania rabatów oraz cen bez podawania przyczyn.W przypadku niejasności lub dodatkowych pytań prosimy dzwonić do działu hurtowego na nr 34 3106061 w godz. 9-17.

© SolEx B2B