CENY
Cena brutto
20,00 PLN /szt.
Cena netto
16,26 PLN /szt.
SPECYFIKACJA
Jednostka podstawowa
szt.
Minimum logistyczne
1 szt.
Kod
6.7833
Typ stanu
Marka
VICTORINOX/
OPIS PRODUKTU
Nóż kuchenny Victorinox SwissClassic Tomato and Sausage, to jeden z najbardziej znanych noży kuchennych, ceniony za swoje właściwości tnące, uniwersalność i niewygórowaną cenę.

Ząbkowana ostrze o łagodnie zakończonym czubku, posiada doskonałe właściwości tnące oraz zapewnia bezpieczeństwo podczas użytkowania. Nóż przeznaczony jest do krojenia min. warzyw, owoców, kiełbas, najczęściej pełni jednak funkcję uniwersalnego noża kuchennego. Jego poręczność umożliwia również wykonywanie subtelnych dekoracji, usuwanie nasion z warzyw i owoców oraz szeregu innych precyzyjnych czynności wykonywanych w kuchni. 
Ostrze wykonano z nierdzewnej stali, stosowanej przez firmę Victorinox w znanej na całym świecie serii scyzoryków armii szwajcarskiej. Jej jakość powoduje, że nawet przy intensywnym użytkowaniu noże kuchenne Victorinox przed długi czas pozostają bardzo ostre i zapewniają wysoki komfort użytkowania.
Rękojeść wykonana z wytrzymałego polipropylenu, została ergonomicznie wyprofilowana, co pozwala na pewne i wygodne prowadzenie noża. Nóż można myć w zmywarce do naczyń.

Noże z serii SwissClassic są niezwykle ostre i stanowią doskonały starter dla początkujących kucharzy oraz miłośników domowego gotowania.AKCESORIA
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu