CENY
Cena brutto
129,00 PLN /szt.
Cena netto
104,88 PLN /szt.
SPECYFIKACJA
Jednostka podstawowa
szt.
Minimum logistyczne
1 szt.
Kod
0.6463
Typ stanu
Marka
VICTORINOX/
OPIS PRODUKTU


Scyzoryk Victorinox Nail Clip 580 to niewielkie narzędzie wyposażone w podstawowe funkcje charakterystyczne dla scyzoryka, który dodatkowo został wzbogacony o profesjonalną obcinaczkę do paznokci.


Scyzoryk Victorinox Nail Clip 580 to niewielkie, lecz bardzo praktyczne narzędzie, które zawsze możemy mieć przy sobie. Niewielkie rozmiary oraz waga to podstawowe atuty umożliwiające przenoszenie szwajcarskiego scyzoryka przy kluczach lub innym oporządzeniu. Model zajmuje naprawdę niewiele miejsca, a w sytuacji awaryjnej z pewnością pomoże rozwiązać wiele problemów.


Narzędziem głównym tego modelu jest solidny obcinacz do paznokci. Materiał, z jakiego został wykonany to wysokiej jakości stal nierdzewna. Ten scyzoryk szwajcarski dedykowany jest nie tylko mężczyznom, ale również kobietom, chcącym w każdej sytuacji móc zadbać o wygląd swoich paznokci.


Pozostałe narzędzia zostały dobrane tak, aby w sytuacji awaryjnej móc wykonać jak najwięcej czynności. Każde z nich zostało wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej zamawianej na specjalne zamówienie szwajcarskiej firmy Victorinox.


Funkcje i narzędzia scyzoryka Victorinox Nail Clip 580:

1. ostrze
2. pilniczek do paznokci
3. przyrząd do czyszczenia paznokci
4. sprężynujące nożyczki z ząbkowanymi krawędziami
5. kółko
6. obcinacz do paznokci
7. wykałaczka
8. pinceta


Idealnym uzupełnieniem scyzoryka Victorinox Nail Clip 580 będzie klasyczne, skórzane etui. Odpowiednie etui posiada kod 4.0665 i znajduje się w osobnej ofercie sklepu.

Potwierdzeniem wyjątkowej jakości produktów firmy Victorinox jest wieczysta gwarancja producenta udzielana na ten produkt.AKCESORIA
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu