CENY
Cena brutto
199,00 PLN /szt.
Cena netto
161,79 PLN /szt.
SPECYFIKACJA
Jednostka podstawowa
szt.
Minimum logistyczne
1 szt.
Kod
307F
Typ stanu
Marka
SPYDERCO/
OPIS PRODUKTU

M-1 to jeden z flagowych produktów od Maxpedition, jest to niewielkich rozmiarów kieszeń noszona w pasie (można ją także zamocować do innych produktów dzięki MOLLE). Doskonale sprawdza się jako niewielkich rozmiarów przenośna „torebka” dzięki której wszystkie niezbędne rzeczy mamy zawsze pod ręką. Niektórzy używają tej kieszeni także jako apteczki pierwszej pomocy. Głowna komora zamykana jest na zamek błyskawiczny YKK#10 a na suwaku w celu poprawienia komfortu użytkowania znajduje się dodatkowo linka paracord 550. Główna kieszeń znacząco się rozszerza pod napływem zawartości, dodatkowo zawartość jest utrzymywana na miejscu za pomocą linki elastycznej natomiast klapka zamykająca posiada zamknięcie Velcro oraz klamrę. M-1 można nosić w pasie za pomocą dużej szlufki lub zamocować go za pomocą 3" TacTie™ (sprzedawanego oddzielnie) do systemów MOLLE.

Materiał wykorzystany w produkcie:

- Lekki materiał Cordura 1000-D wodoodporny oraz wytrzymały na przetarcia
- Teflon® materiał z powłoką teflonową zapewniającą łatwe utrzymanie materiału w czystości
- Wysokiej jakości “samo naprawiające się” zamki błyskawiczne YKK
- Potrójna poliuretanowa powłoka zapewniająca wodoodporność
- Wysokiej klasy taśmy nylonowe
- Wysokiej klasy nić nylonowa o zwiększonym napięciu (mocniejsza w porównaniu ze standardowymi nićmi używanymi w przemyśle tekstylnym)
- Wewnętrzne taśmy osłaniające szwy
- Linka „paracord” na suwakach
- Podwójne szwy w krytycznych miejscach.

AKCESORIA
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu