CENY
Cena brutto
249,00 PLN /szt.
Cena netto
202,44 PLN /szt.
SPECYFIKACJA
Jednostka podstawowa
szt.
Minimum logistyczne
1 szt.
Kod
31-000560
Typ stanu
Marka
GERBER/
OPIS PRODUKTU
Gerber Warrant Tanto to nóż taktyczny o konstrukcji full tang zapewniającej bardzo wysoką wytrzymałość podczas każdej pracy terenowej.

Gerber Warrant Tanto to średniej wielkości nóż taktyczny wykonany w technologii full tang tj. z jednego kawałka nierdzewnej stali, powleczonej dodatkowo powłoką TiNi ( azotku tytanu ) o właściwościach utwardzających, antykorozyjnych i zapobiegającej tworzeniu się odbić światła.
Typowo taktyczna głownia tanto posiada krótki ząbkowany odcinek, który bez problemu radzi sobie z cięciem lin, pasów i materiału. Teksturowane okładziny wykonane z aluminium, zapewniają pewny chwyt noża. Na górnej części noża oraz rękojeści znajdują się dodatkowe karbowane odcinki umożliwiające oparcie kciuka i tym samym kontrolę noża podczas cięcia. W tylnej części rękojeści znajduję się otwór do przewleczenia linki oraz masywne zakończenie, które może pełnić funkcję awaryjnego zbijaka do szyb lub kubotana podczas walki wręcz. Do wygodnego i bezpiecznego przenoszenia noża Gerber Warrant otrzymujemy nylonową pochwę w kamuflażu digital, kompatybilną z systemem MOLLE, co pozwala nie tylko nosić nóż przy pasie, ale również mocować go do oporządzenia np. kamizelki taktycznej.

Gerber Warrant Tanto to nóż o typowo militarnym charakterze, który nie zawiedzie nas również w terenie, gdzie świetnie sprawdzi się jako typowo obozowy nóż. Warrant Gerber to gwarancja jakości i wytrzymałości!


AKCESORIA
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu