CENY
Cena brutto
149,00 PLN /szt.
Cena netto
121,14 PLN /szt.
SPECYFIKACJA
Jednostka podstawowa
szt.
Minimum logistyczne
1 szt.
Kod
31-000593
Typ stanu
Marka
GERBER/
OPIS PRODUKTU

Mini Swagger Gerber to średniej wielkości folder EDC o nowoczesnym wzornictwie, które zwraca uwagę każdego miłośnika noży.


Czernioną głownię wykonano ze stali nierdzewnej 420, stosowanej powszechnie w folderach codziennego użytku. Klinga noża oraz rękojeść zostały wykończone w ciekawym stylu, określanym przez producenta jako „Machine style”, przywodzącym na myśl nowoczesne maszyny.

Głownia typu drop point o dobrych właściwościach tnących to jedno z najlepszych rozwiązań stosowanych w nożach EDC.


Rękojeść wykonano z tworzywa G-10 o antypoślizgowym fakturowaniu oraz stali nierdzewnej, dzięki czemu nóż świetnie leży w ręku, a jego konstrukcja jest odpowiednio wytrzymała. W nożu Mini Swagger zastosowano sprawdzoną blokadę typu frame lock. Do szybkiego otwierania ostrza jedną ręką, pomocny jest dwustronny kołek, wygodny dla osób prawo- i leworęcznych.

Do solidnych okładzin przykręcono za pomocą śrub torx szeroki klips, pozwalający zaczepić nóż o krawędź kieszeni lub na pasku. W tylnej części rękojeści znajduje się otwór pozwalający na przeciągnięcie linki lub ozdobnego oplotu.


Mini Swagger
to niewielki folder, którego solidna konstrukcja i nowatorski design zdobyły rzesze fanów na całym świecie.

AKCESORIA
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu