CENY
Cena brutto
199,00 PLN /szt.
Cena netto
161,79 PLN /szt.
SPECYFIKACJA
Jednostka podstawowa
szt.
Minimum logistyczne
1 szt.
Kod
22-07162
Typ stanu
Marka
GERBER/
OPIS PRODUKTU

Nóż sprężynowy Gerber FAST Draw to pierwszy nóż składany w ofercie marki Gerber, wyposażony w system wspomagania głowni, pozwalający na jej łatwe i szybkie rozkładanie.


Gerber Fast Draw to nóż składany codziennego użytku, wyposażony w gładką głownię ze stali nierdzewnej 440 o matowym wykończeniu (bead blast). W grzbietowej części klingi znajduje się rampa kciuka, czyli specjalnie wyprofilowany i dodatkowo rowkowany fragment, na którym opieramy palce podczas cięcia – co ułatwia pewne prowadzenie ostrza.

Wspomaganą głownię, rozkładamy jedną ręką za pomocą dwustronnego kołka. Gładkie ostrze drop-point o długości 76 mm, idealnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, gdzie zależy nam na wydajnym i łatwym cięciu.


Za bezpieczne użytkowanie noża, odpowiedzialna jest bardzo intuicyjna blokada slide-lock, pewnie blokująca ostrze po rozłożeniu i w stanie złożonym. Rękojeść wykonano z nylonu wzmacnianego włóknem szklanym, co gwarantuje lekkość i wytrzymałość na udar mechaniczny.

Powierzchnia rękojeści jest głęboko teksturowana, co ma korzystny wpływ na chwyt i przyczepność noża do ręki. Metalowy klips (tip-up) umożliwia mocowanie noża w kieszeni, na pasie lub plecaku.


GERBER FAST DRAW to bardzo dobry wybór na poręczny i wygodny nóż codziennego użytku, dla osób, którym zależy na prostocie i komforcie użytkowania.

AKCESORIA
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu