CENY
Cena brutto
479,00 PLN /szt.
Cena netto
389,43 PLN /szt.
SPECYFIKACJA
Jednostka podstawowa
szt.
Minimum logistyczne
1 szt.
Kod
31-001901
Typ stanu
Marka
GERBER
OPIS PRODUKTU
GERBER BEAR GRYLLS ULTIMATE PRO to zmodernizowana wersja noża noża survivalowego, zaprojektowanego we współpracy z propagatorem survivalu - Bearem Gryllsem.

Nóż GERBER BEAR GRYLLS ULTIMATE PRO posiada 5 mm głownię typu drop-point wykonaną ze stali nierdzewnej 9Cr19MoV, która dłużej trzyma ostrość roboczą, jest odporna na udary mechaniczne oraz łatwo ostrzy się w warunkach terenowych. Gładkie ostrze posiada posiada szlif, który można określić jako pół wklęsły, ponieważ część ostrza jest płaska, a druga część posiada typowy wklęsły szlif. Taka konstrukcja głowni łączy w sobie wytrzymałość z bardzo dobrymi parametrami cięcia. Na górnej części ostrza, naniesione mały frez do krzesania ognia ( przy użyciu krzesiwa ).
Po modernizacji noża, jego konstrukcja to klasyczny FULL TANG ( wykonana z jednego kawałka stali ) co zapewnia jego dużą wytrzymałość podczas pracy w terenie.

Gumowana rękojeść osadzona na pełnym trzpieniu ( full tang ), posiada antypoślizgowe teksturowanie, dzięki temu nóż świetnie "trzyma się dłoni". Dodatkowymi atutami rękojeści są wycięcie na palec wskazujący, zapobiegający zsunięciu się dłoni podczas operowania nożem, ząbkowane oparcie dla kciuka na górnej części oraz otwór w tylnej części chwytu, w którym zamontowano linkę z gwizdkiem ratunkowym.

Wraz z nożem Gerber ULTIMATE PRO, otrzymujemy funkcjonalną pochewkę wykonaną z nylonu balistycznego oraz polimeru, umożliwia ona noszenie noża w pozycji pionowej lub wertykalnej. Pochwa noża Ultimate posiada zintegrowaną ostrzałkę diamentową, krzesiwo oraz instrukcję S.O.S w razie wypadku.

Zaawansowane rozwiązania techniczne oraz szereg przydatnych narzędzi, powodują, że nóż Ultimate PRO firmy Gerber doskonale sprawdzi się podczas wszelkich wypraw outdoorowych.

W zestawie otrzymujemy:

- nóż Ultimate
- zaawansowaną pochwę
- ostrzałkę diamentową
- gwizdek ratunkowy
- instrukcję S.O.S.
- poradnik survivalowy Bear Gryllsa "Priorities of Survival" w języku angielskim


AKCESORIA
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu