CENY
Cena brutto
209,00 PLN /szt.
Cena netto
169,92 PLN /szt.
SPECYFIKACJA
Jednostka podstawowa
szt.
Minimum logistyczne
1 szt.
Kod
31-003152
Typ stanu
Marka
GERBER/
OPIS PRODUKTU

Maczeta Gerber Broadcut to nowoczesna wersja tradycyjnej maczety używanej od wieków w dżungli.


Gerber Broadcut została wykonana z jednego kawałka stali (konstrukcja full tang), posiada masywne, szerokie ostrze ze stali nierdzewnej, wykończonej w stylu "Beadblast". Głownia została tak wyprofilowana, że środek ciężkości przesunięty został na koniec ostrza, dzięki temu wkładamy znacznie mniej siły w karczowanie/ rąbanie.

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest hakowate wycięcie na grzbiecie głowni, ułatwiające podcinanie korzeni i korowanie gałęzi.


Narzędzie przeznaczone jest do ciężkiej pracy, dlatego producent dołożył starań, by antypoślizgowa, gumowa rękojeść wygodnie leżała w dłoni. Powiększone wycięcie na palec oraz szczątkowy jelec, zapewniają komfortowy chwyt i zapobiegają zsunięciu się dłoni na ostrze. W komplecie znajduje się smycz na nadgarstek, która po zamocowaniu na rękojeści, pełni rolę dodatkowego zabezpieczenia, chroniąc przed wypadnięciem maczety z ręki.

Do przenoszenia maczety otrzymujemy pokrowiec z nylonu, z materiału odpornego na działanie wilgoci i pleśni.


Gerber Broadcut to solidne narzędzie, które sprawdzi się zarówno w terenie, jak i pracach porządkowych w ogródku lub na działce.

W zestawie: smyczka na rękę, nylonowa pochewka, maczeta Gerber Broadcut.

AKCESORIA
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu