CENY
Cena brutto
199,00 PLN /szt.
Cena netto
161,79 PLN /szt.
SPECYFIKACJA
Jednostka podstawowa
szt.
Minimum logistyczne
1 szt.
Kod
31-002289
Typ stanu
Marka
GERBER
OPIS PRODUKTU

Maczeta typu Parang opracowana we współpracy z guru survivalu - skoczkiem spadochronowym i pilotem balonowym, byłym żołnierzem Pułku Rezerwowego SAS, przewodniczącym brytyjskich skautów i zdobywcą licznych rekordów Guinessa - Bearem Gryllsem.

Przeznaczona nie tylko dla survivalowców, ale i dla każdego miłośnika przebywania na świeżym powietrzu, który ceni sobie narzędzia wysokiej jakości.

Bear Grylls Survival Series jako zaaprobowane do survivalu narzędzia o najwyższych parametrach użytkowych, wykonanych z najwyższej jakości materiałów.

Maczeta o konstrukcji full tang z klingą o długości 343 mm wykonana ze stali wysokowęglowej, bardzo dobrze trzyma ostrość jest odporna na korozję i łatwa do naostrzenia.

Gumowa rękojeść posiada antypoślizgowe teksturowanie, dzięki któremu maczeta pewnie leży w dłoni nawet w warunkach dużej wilgotności. Zakrzywione ostrze bardzo dobrze sprawdzi się przy wycinaniu zarośli czy małych gałęzi.

Rękojeść posiada również otwór w tylnej części chwytu, w którym zamontowano linkę zabezpieczająca przed zgubieniem - poprawia bezpieczeństwo w trakcie pracy.

W komplecie z maczetą znajduje się kabura wykonana z wytrzymałego nylonu.

AKCESORIA
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu