CENY
Cena brutto
79,00 PLN /szt.
Cena netto
64,23 PLN /szt.
SPECYFIKACJA
Jednostka podstawowa
szt.
Minimum logistyczne
1 szt.
Kod
56001-2
Typ stanu
Marka
SILVA/
OPIS PRODUKTU

Kamizelka wykonana jest z lekkiego, szybkoschnącego poliestru, który można w prostu i szybki sposób czyścić. W tylnej części kamizelki zastosowano tkaninę siatkową, zapewniającą znakomitą wentylację podczas podwyższonej aktywności ruchowej.
Na plecach znajdują się 3 siatkowe kieszenie z szybkim dostępem do przenoszonych przedmiotów. Boczna, zamykana na zamek kieszeń,  posiada polarową wyściółkę, której zadaniem jest utrzymywanie ciepłoty wrażliwych przedmiotów np.   telefon lub baterii. Naszyta w 3 miejscach ( klatka, plecy, nerki ) taśma odblaskowa 3M Hi-viz zapewnia doskonałą widoczność użytkownika kamizelki z dużej odległości.  Górna część zamka, pachy i dolna część kamizelki, zostały obszyte miękkim polarem, co zapobiega nieprzyjemnym otarciom podczas biegu. Dwie naszyte ( na klatce oraz szyi ) patki pozwalają wygodnie umocować przewód słuchawek lub kabel zasilający od latarki czołowej.

Warto również pamiętać, że zgodnie z nowym przepisem obowiązującym od dnia 31 sierpnia 2014 roku, piesi poruszający się po zmierzchu, po drodze lub jej poboczu poza terenem zabudowanym, muszą obowiązkowo posiadać element odblaskowy umieszczony w sposób widoczny dla kierujących pojazdami.  Zalecana jako obowiązkowy element wyposażenia dla  miłośników biegania, trekkingu, jazdy na rowerze.

AKCESORIA
Kategorie: SILVA Survival \ Outdoor
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu