CENY
Cena brutto
1 290,00 PLN /szt.
Cena netto
1 048,78 PLN /szt.
SPECYFIKACJA
Jednostka podstawowa
szt.
Minimum logistyczne
1 szt.
Kod
DO.01650
Typ stanu
Marka
DELTA
OPIS PRODUKTU
Dzienno-nocny noktowizor cyfrowy NightHunter ma możliwość płynnej zmiany powiększenia od 6 do 30 razy. Dzięki solidnie wykonanej optyce oraz nowoczesnemu sensorowi CMOS, którego rozdzielczość wynosi 5 megapikseli, mamy zapewniony obraz z widocznymi detalami. Urządzenie posiada rejestrator, który umożliwia nagrywanie kolorowych filmów w jakości HD oraz robienie zdjęć zapisywanych na karcie microSD (wkładanej do urządzenia). Niezwykła szczegółowość obrazu na odległości do 350 metrów została zapewniona dzięki połączeniu wydajnego, zintegrowanego oświetlacza podczerwieni (z możliwością trójstopniowego regulowania mocy) oraz dużego powiększenia i funkcji sumowania klatek, która zwykle spotykana jest w noktowizorach z wyższej półki. 
Wśród charakterystycznych cech tego modelu znajdują się: sensor CMOS o rozdzielczości 5 MP; kolorowy obraz w ciągu dnia; płynna zmiana zoomu od 6 do 30 razy; wbudowany oświetlacz podczerwieni; wbudowana kamera foto/video; filmy nagrywane w jakości HD; zasięg w nocy nawet do 350 m; zasilanie przy użyciu 4 baterii AA; dodatkowe zasilanie 5VDC przy użyciu portu Micro USB; czas pracy do 4 godzin. 
Najważniejszą zaletą noktowizora jest zastosowanie cyfrowej, kolorowej matrycy światłoczułej CMOS, której rozdzielczość to aż 5 MP (2592 x 1944 pikseli). Bazowe powiększenie 6x gwarantuje najbardziej szczegółowy obraz w porównaniu z innymi noktowizorami. Noktowizor dzienno-nocny Night Hunter NH-1 6x50 cechuje się całkowitą odpornością na jasne światło, dlatego bez problemu możemy z niego korzystać w ciągu dnia. Jest to pierwsze urządzenie noktowizyjne, które oferuje kolorowy obraz, dlatego w dzień możemy go używać w roli monokularu obserwacyjnego. Cyfrowy zoom od 1 do 5x zapewnia nam maksymalne powiększenie do 30x. Diodowy iluminator podczerwieni 850 nm wyposażony został w trójstopniową regulację jasności. W urządzeniu tym możemy również zwiększyć czułość, co pozwoli nam zminimalizować szumy i jednocześnie zwiększyć zasięg noktowizora. 
Jak już zostało wspomniane, noktowizor może nagrywać filmy w jakości HD (1280 x 720 pikseli) oraz robić zdjęcia (5 MP), które zapisywane są na karcie microSD. Pamięć noktowizora może być rozbudowana do 32 GB. W ciągu dnia obraz jest kolorowy. Dzięki wbudowanemu portowi Mini USB istnieje możliwość podłączenia zewnętrznych akumulatorów typu Power Bank.
AKCESORIA
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu